Χριστουγεννιάτικη Eκδήλωση ΓΕΛ Χερσονήσου, 22/12/2023

Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023 μέσα στο πνεύμα της αγάπης των εορτάσιμων ημερών πραγματοποιηθηκε με επιτυχία η χριστουγεννιάτικη εκδήλωση του σχολείου μας στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας.
Την εκδήλωση προετοίμασαν οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας Μηλιαρονικολάκη Καλλιόπη (ΠΕ03), Θεοχάρης Ευάγγελος (ΠΕ03) και Λουράκης Νεκτάριος (ΠΕ86).
Τραγούδησαν οι μαθητές/τριες της Β΄Λυκείου : Βασιλάκης Χαράλαμπος – Μεσσανάκη Όλγα
Μουσικά όργανα : Θεοχάρης Ευάγγελος (ΠΕ03) (αρμόνιο) και οι μαθητές της Β΄Λυκείου : Λαγουδάκης Γεώργιος (μαντολίνο) – Λουράκης Μάριος (μαντολίνο) – Μεσσανάκη Όλγα (κιθάρα).
Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Λυκείου μας ο οποίος προσέφερε ένα πλούσιο μπουφέ με πολλά χριστουγεννιάτικα εδέσματα!

Φέτος ας μείνει στις καρδιές μας ότι τα πιο όμορφα δώρα για τα Χριστούγεννα είναι αυτά τα οποία δεν μπορείς να τυλίξεις σε χαρτί!!! Καλές γιορτές με υγεία και αγάπη!!! Ευτυχισμένο το 2024!!!

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ